Shade

Agentka.cz Humpolec  Operátor výroby

Operátor výroby

06.05.2018

Pracovní agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Operátor výroby v lokalitě Humpolec.

Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
GEO: 49.527589, 15.35138
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 22 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: jednoduchá obsluha automatizovaných výrobních a montážních linek, vizuální kontrola
Požadujeme: manuální zručnost, logicko-technické myšlení, fyzickou zdatnost, spolehlivost, praxe ve výrobním podniku výhodou, základní znalost práce na PC

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!

již byla obsazena."

ID nabídky:  402764544

Další nabídky práce společnosti INDEX NOSLUŠ s.r.o.