Shade

Agentka.cz  Dekoratéři obchodního domu pro Česko

Dekoratéři obchodního domu pro Česko

01.05.2018

Společnost Sconto Nábytek, k. s. hledá nové zaměstnance na pozici Dekoratéři obchodního domu pro Česko v lokalitě .

Zaměstnavatel Sconto Nábytek, k. s.
Adresa pracoviště
GEO: 49.817492, 15.472962
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 24 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce: celá ČR
Kontakt: Bc. Zdeněk Jásek, e-mail: kariera@sconto.cz

SCONTO Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

DEKORATÉRKA/DEKORATÉR OBCHODNÍHO DOMU PRO ČESKO

Náplň práce:

- Pomoc při péči o vizuální vzhled obchodních domů
- Práce na ploše obchodního domu při vizuálních změnách obchodního domu

Nabízíme:

- Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
- Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
- Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
- Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
- Stravenky ve výši 70,--Kč

Požadujeme:

- ochotu cestovat po obchodních domech /lokalita ČESKO/
- aktivní řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/podmínka/
- zaškolení v Čechách na obchodním domě Stodůlky
- orientace na dosahované výsledky
- kreativita
- zkušenost s prací na plotru

Výhody:

- perspektivní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- možnost dalšího profesního vzdělávání
- zaměstnanecké výhody

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Stravenky a další příspěvky, dovolená navíc, odměnsy a dárky při životních výročích, slevy na nákupy zboží

již byla obsazena."

ID nabídky:  402972928