Agentka.cz Přelouč  Strojník/strojnice pro výrobu krmných směsí

Strojník/strojnice pro výrobu krmných směsí

04.01.2018

Společnost Cerea, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Strojník/strojnice pro výrobu krmných směsí v lokalitě Přelouč.

Zaměstnavatel Cerea, a.s.
Adresa pracoviště Hradecká 324
535 01 Přelouč
GEO: 50.0400248, 15.5756998
Úvazek třísměnný provoz
Plat 22 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata dle zadaných receptur a definovaných technologických postupů na výrobní lince řízené výpočetní technikou
Obor vzdělání: vyučení nebo maturita ve strojírenském oboru
Další požadavky: dobrá úroveň práce na PC, oprávnění na VZV či na HON výhodou, pečlivost, přesnost, loajalita, flexibilita
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
První kontakt emailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  403561216