Shade

Agentka.cz Hranice  Obchodní asistent/ka

Obchodní asistent/ka

05.01.2018

Společnost ŽELEZO HRANICE s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní asistent/ka v lokalitě Hranice.

Zaměstnavatel ŽELEZO HRANICE s.r.o.
Adresa pracoviště Teplická 226
753 01 Hranice
GEO: 49.5453558, 17.7357765
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 17 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Náplň práce:
administrativní podpora obchodníka, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky a dodavateli, sestavování nabídek, administrativní práce v informačním systému.

Požadujeme:
Výborné komunikační schopnosti, pokročilá znalost PC - MS Office, znalost systému Helios výhodou, ochota učit se, zodpovědnost, loajalita, pozitivní a optimistický přístup k práci, znalost cizího jazyka výhodou, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
stravenky; kvalitní zázemí prosperující společnosti, po zapracování motivační odměna.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: jitka.sakova@zelezo-hranice.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  403694848