Shade

Agentka.cz Písek  Redaktor/ka

Redaktor/ka

11.01.2018

Společnost Institut pro památky a kulturu, o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Redaktor/ka v lokalitě Písek.

Zaměstnavatel Institut pro památky a kulturu, o.p.s.
Adresa pracoviště Husovo nám. 1451
397 01 Písek
GEO: 49.3033828, 14.1520394
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 5 000 až 10 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi redaktor podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

VÝHRADNĚ PRO OZP A OZZ
Zajímáte se o památky a také o praktické otázky související s financováním jejich záchrany a obnovy? Pak hledáme právě vás. V sekci Financování pravidelně informujeme o aktuálních dotačních programech a připravujeme přehled veřejných sbírek. Této oblasti se týká i příprava konference MÁME VYBRÁNO a stejnojmenného bulletinu. Vzhledem k tomu, že Institut funguje jako sociální podnik, preferujeme v rámci vypsaného výběrového řízení osoby se zdravotním hendikepem.

Co budete dělat?
" vyhledávat informace o veřejných sbírkách a dotacích a zpracovávat je do přehledných textů pro čtenáře internetového portálu
" spolupracovat na přípravě tištěného bulletinu, který se věnuje financování
" občas napíšete krátký článek o úspěšném projektu obnovy, dotačním programu a dalších možnostech financování oprav památek
" v případě zájmu můžete pomáhat také s přípravou konferencí

Jak si vás představujeme?
" máte výborný psaný projev a znalost českého jazyka
" dokážete porozumět složitějšímu textu a zpracovat z něj krátkou přehlednou informaci
" jste na internetu jako doma
" ovládáte MS Office (především je nutný Word, u Excelu a dalších postačí využití alespoň základních funkcí)
" není pro vás problém komunikovat přes internet, ideálně vás baví i chat :)
" jste OZP/OZZ

Co vám nabízíme?
" částečný úvazek (10 až 20 hodin týdně, popř. dle dohody)
" možnost rozvrhnout si pracovní dobu podle potřeby
" můžete pracovat z domova nebo z redakce, obvykle jeden den v týdnu se všichni potkáváme na společné poradě v Písku
" 5 týdnů dovolené
" kamarádský kolektiv, který pořádá společné akce i mimo práci
" možnost vzdělávání v oboru
" v týmu pracují lidé s různým zdravotním hendikepem, věříme, že dokážeme vyjít vstříc i vám

Životopis s motivačním dopisem zasílejte do 16. února na e-mail dagmar.kozeluhova@instituteu.cz. Výběrové řízení se uskuteční ve třech kolech. V prvním se těšíme na váš motivační dopis a životopis, ve druhém si popovídáme po telefonu a v posledním se setkáme osobně na pohovoru. V dopisu prosím také stručně popište, jaké máte specifické požadavky s ohledem na váš zdravotní hendikep.

již byla obsazena."

ID nabídky:  404672768