Shade

Agentka.cz Havířov  Dětská sestra bez odborného dohledu

Dětská sestra bez odborného dohledu

04.02.2018

Společnost Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Dětská sestra bez odborného dohledu v lokalitě Havířov.

Zaměstnavatel Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Hornická 900
735 64 Havířov
GEO: 49.7921128, 18.4504404
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 23 160 Kč
Nabízený plat je pro profesi sestra podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Vzdělání se zaměřením na Specializace ve zdravotnictví

Další informace

Požadavky:
min. SŠ vzdělání v daném oboru
specializovanou způsobilost - dětská sestra
praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou
chuť pracovat
flexibilitu a adaptabilitu

Náplň práce:
poskytování ošetřovatelské péče (bez odborného dohledu)
provádění specializované ošetřovatelské péče
sledování fyziologických funkcí a projevů ošetřovaných dětí
podávání léků a léčivých přípravků
příprava a provádění denního programu výchovné činnosti dětí,…

Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito.
Plat dle dosažené praxe a platových tarifů dle nařízení vlády 341/2017 Sb.
Příplatek za směnnost. Po zapracování přiznání osobního příplatku. Další příplatky dle ZP.

již byla obsazena."

ID nabídky:  404724992