Shade

Agentka.cz Strakonice  Vedoucí provozu

Vedoucí provozu

14.01.2018

Společnost M - SILNICE a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí provozu v lokalitě Strakonice.

Zaměstnavatel M - SILNICE a.s.
Adresa pracoviště Strakonice
GEO: 49.261748, 13.9034534
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 000 až 60 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí průměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Náplň práce:
- zavedení a rozvoj nového střediska při obchvatu Strakonic a koordinace řízení dalších zakázek v regionu
Požadujeme:
- odpovídající VŠ vzdělání a praxi v silničním či mostním stavitelství minimálně 5 let
- uživatelsky PC, ŘP skupiny B
- samostatnost, zodpovědnost, důslednost, loajalitu
Zaměstnaecké výhody: týden volna navíc, stravenky, penzijní připojištění
KONTAKT: Tomanová Monika, tel.: 495846808, e-mail: monika.tomanova@msilnice.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  405117440