Shade

Agentka.cz Lipník nad Bečvou  Asistent/ka jednatele

Asistent/ka jednatele

14.01.2018

Společnost TYNTECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent/ka jednatele v lokalitě Lipník nad Bečvou.

Zaměstnavatel TYNTECH s.r.o.
Adresa pracoviště Hranická 1413
751 31 Lipník nad Bečvou
GEO: 49.5272352, 17.5906817
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Pracovní náplň:
Vedení, evidence a vyřizování telefonické a emailové komunikace; Vedení, evidence a vyřizování interních dokumentů společnosti; Administrativní zajištění chodu obchodního úseku; Podpora jednatele a obchodního ředitele; Zpracování, evidence a úprava objednávek, nabídek, smluv, návodů, zakázek a dalších dokumentů společnosti; Logistika; Komunikace s obchodními partnery a zákazníky.

Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, loajalita, ochota pracovat, reprezentativní vystupování, řidičský průkaz sk. B, výborná znalost práce na PC především MS Office (Word, Excel), práce s internetem, Outlook, Photoshop, znalost programu CAD výhodou, znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou. Po domluvě možnost nástupu zpočátku i na zkrácený úvazek.

Nabízíme:
Firemní benefity, stravenky, možnost osobního rozvoje.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tyntech@tyntech.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  405195264