Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Řidič městské hromadné dopravy

Řidič městské hromadné dopravy

18.01.2019

Společnost Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič městské hromadné dopravy v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Adresa pracoviště Revoluční 3088
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.65969, 14.037171
Úvazek turnusové služby
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.
Náplň práce:
. řízení vozidel městské hromadné dopravy (autobus – trolejbus)
. práce v turnusovém rozdělení služeb - ranní, odpolední, dělené směny
. dodržování platné legislativy (např. zákonů, vyhlášek)
. podávání základních provozních informací cestujícím
. dodržování jízdních řádů, odbavování, prodej jízdenek cestujícím ve vozech, kontrola jízdních dokladů
. znalost a dodržování tarifních podmínek, smluvních přepravních podmínek, vnitřních předpisů
a nařízení
. spolupráce s přepravními kontrolory
. kontrola vozidla před výjezdem a během služby
. dodržování výstrojové kázně
Požadavky na pozici:
. ukončené základní vzdělání, rejstřík trestů bez záznamu, výpis z evidenční karty řidiče – maximální
bodové hodnocení je 3 body
. dobrý zdravotní stav
. bezproblémová komunikace v českém jazyce
. řidičský průkaz sk. „D“ a profesní způsobilost pro skupinu „D“
. vlastnictví řidičského průkazu ČR
. časová flexibilita – plán směn dle potřeb zaměstnavatele
. profesionální chování a příjemné vystupování
. loajalita, odolnost vůči stresu, asertivita, zodpovědnost, pečlivost
Nabízíme:
. zázemí stabilní společnosti
. práci na HPP, fond pracovní doby 40 hod/týden, směnný provoz
. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stejnokrojové vybavení, stravenky,
flexipassy, jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí do 15 let, další příspěvky ze sociálního fondu
. mzdu odpovídající pracovnímu nasazení a dle tarifů společnosti
. možnost získání požadované kvalifikace (ŘP skupiny „D“ a profesní způsobilosti pro skupinu „D“), prostřednictvím vlastní Autoškoly. Nástup ihned
Výčet požadovaných dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
. strukturovaný životopis: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého
pobytu, kontaktní údaje
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
. výpis z Rejstříku trestů a z Evidenční karty řidiče, ne starší než 3 měsíce
Přihlášky zasílejte na e-mail: pavel@dpmul.cz, rynesova@dpmul.cz, případně v obálce označené textem:
„Volné pracovní místo – řidič“ na adresu Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

již byla obsazena."

ID nabídky:  405594624