Agentka.cz Tečovice  Kompletní obsluha ohraňovacího lisu zn. Trumpf, programátor ohraňovacího lisu

Kompletní obsluha ohraňovacího lisu zn. Trumpf, programátor ohraňovacího lisu

01.05.2018

Společnost TIGAS Zlín s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Kompletní obsluha ohraňovacího lisu zn. Trumpf, programátor ohraňovacího lisu v lokalitě Tečovice.

Zaměstnavatel TIGAS Zlín s.r.o.
Adresa pracoviště  364
763 02 Tečovice
GEO: 49.222778, 17.5757617
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: kompletní obsluha ohraňovacího lisu, zn.Trumpf, včetně nastavení parametrů stroje a nástrojů, údržba stroje
Požadavky: velmi dobrá znalost technické dokumentace, základy CNC programování, praxe na ohraňovacích lisech, SŠ odborné vzdělání - obraběč kovů, programátor CNC strojů, mechanik sežizovač. Čeština slovem, samostatnost, zodpovědnost
Výhody: 13.,14.plat, příspěvek na dopravu, ubytování, stravné

již byla obsazena."

ID nabídky:  405612032