Shade

Agentka.cz Pištín  Mistr výroby

Mistr výroby

01.05.2018

Společnost GREY CIRCLE a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mistr výroby v lokalitě Pištín.

Zaměstnavatel GREY CIRCLE a.s.
Adresa pracoviště  134
373 46 Pištín
GEO: 49.0486953, 14.3306894
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mistr podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadujeme:
Vyučení ve strojírenském oboru, Dobrá orientace v technické dokumentaci, Manuální zručnost, schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, řidičské oprávnění sk. B,
Náplň práce: Vedení a organizace týmu lidí, Montáž CNC stojů
Zaměstnanecké výhody:
Možnost cestování v rámci servisu a instalace strojů, zaměstnání ve stabilní společnosti,
Kvartální prémie, podnikové stravování

již byla obsazena."

ID nabídky:  405931264

Další nabídky práce společnosti GREY CIRCLE a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Pištín »