Shade

Agentka.cz Ovčáry  Montážní dělníci mechanických zařízení

Montážní dělníci mechanických zařízení

22.01.2020

Společnost Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení v lokalitě Ovčáry.

Zaměstnavatel Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o.
Adresa pracoviště  280
280 02 Ovčáry
GEO: 50.041048, 15.287231
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

První kontakt:
Bednářová Eva, tel. 736 526 713,
e-mail: nabor@tpca.cz; michaela.cesakova@tpca.cz,
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Náplň práce:
práce na montážních linkách odd. lisovny, svařovny, lakovny, finální montáže, logistiky.

Pracovní doba:
6:00 - 15:30 hod a 15:30 - 23:55 hod.

Požadavky:
zručnost a flexibilita,
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
praxe ve výrobě není podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
firemní akce, závodní stravování, příspěvek na bydlení, příspěvek na dopravu, lékařská péče.

Pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců, v případě dobrých pracovních výsledků možnost prodloužení o dalších 12 měsíců.

již byla obsazena."

ID nabídky:  405934336