Shade

Agentka.cz Dolní Benešov  Obráběč/ka kovů pro cnc stroje

Obráběč/ka kovů pro cnc stroje

24.08.2018

Společnost ARMATURY Group a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obráběč/ka kovů pro cnc stroje v lokalitě Dolní Benešov.

Zaměstnavatel ARMATURY Group a.s.
Adresa pracoviště Nádražní 129
747 22 Dolní Benešov
GEO: 49.9225109, 18.1170968
Úvazek třísměnný provoz
Plat 23 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obráběč podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní náplň: třískové obrábění armatur a jejich dílů, včetně pokročilejších obráběcích operací (vrtání, soustružení , frézování, závitování)

Požadavky: vyučen v oboru obráběč kovů, Praxe na CNC stroji (řídící systém SINUMERIC, FANUC nebo HEIDENHAIN), dobrá znalost technické dokumentace, zodpovědný, spolehlivý, pečlivý a samostatný. Praxi vítáme, motivované přijmeme a zaučíme na konkrétní stroj.

Zaměstnanecké benefity: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program).

již byla obsazena."

ID nabídky:  406038272