Agentka.cz České Budějovice  Servisní poradce na servisu motorových vozidel

Servisní poradce na servisu motorových vozidel

21.01.2018

Společnost ACR auto, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní poradce na servisu motorových vozidel v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel ACR auto, a.s.
Adresa pracoviště Okružní č.e. 49
370 01 České Budějovice
GEO: 48.9906355, 14.5036355
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi poradce podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

náplň práce:
péče o zákazníky v autorizovaném servisu, poskytování technických konzultací, příjem servisních zakázek, diagnostika závad a předběžná kalkulace ceny oprav, fakturace zakázek

Očekáváme:
Min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU s maturitou (technický směr výhodou), znalost problematiky opravárenství / automobilové techniky, ochotný a pozitivní přístup k zákazníkům, výborné komunikační dovednosti, znalost práce s PC a moderními technologiemi, znalost AJ výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B

již byla obsazena."

ID nabídky:  406398976