Shade

Agentka.cz Bystrovany  Údržbář budov

Údržbář budov

06.05.2018

Společnost ARTCOM GROUP s. r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Údržbář budov v lokalitě Bystrovany.

Zaměstnavatel ARTCOM GROUP s. r.o.
Adresa pracoviště  201
779 00 Bystrovany
GEO: 49.596177, 17.256905
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi údržbář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Další informace

Pracoviště: Bystrovany č.p. 201.
Požadované dovednosti: manuální zručnost a schopnost vykonávat technickou údržbu budov, řidič sk. min. B+E s praxí, morální bezúhonnost, bezproblémová integrace do kolektivu, praxe v oboru výhodou
Pracovní náplň: technické a stavební práce spojené s údržbou budov a jejího zařízení vč. zajištění materiálu, zahradnické práce, úklid areálu.
První kontakt pouze mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407217920

Další nabídky práce společnosti ARTCOM GROUP s. r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Bystrovany »