Agentka.cz Pohořelice  Elektrotechnik spotřební elektroniky (slaboproud)

Elektrotechnik spotřební elektroniky (slaboproud)

28.01.2018

Pracovní agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Elektrotechnik spotřební elektroniky (slaboproud) v lokalitě Pohořelice.

Agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Průmyslová 1507
691 23 Pohořelice
GEO: 48.9756946, 16.5221396
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 23 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrotechnik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

První kontakt e-maielm, telefonicky nebo osobně: INDEX NOSLUŠ, Nové Sady 28, 602 00 Brno
Náplň práce: definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení, používání měřících zařízení, diagnostika poruch, testování chybových kódů, dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových, zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti
Nabízíme: mzdové ohodnocení až 23.500 Kč/měsíc, stravenky v nominální hodnotě 105 Kč/odpracovaný den, dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr, odborné zaškolení na danou pozici, volné víkendy a svátky, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené
Požadujeme: vzdělání v oboru elektro (slaboproud), orientace v elektronických schématech, znalost elektrotechnických součástek, praktická zkušenost s mikropájením podmínkou, zkušenost s používáním osciloskopu a multimetru podmínkou
Zaměstnanecké výhody: Měsíční bonusy, stravenky
Místo výkonu práce: Průmyslová 1507, Pohořelice 691 23

již byla obsazena."

ID nabídky:  407361024