Shade

Agentka.cz Tachov  Projektový manažer

Projektový manažer

31.01.2018

Společnost MAS Zlatá cesta, o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer v lokalitě Tachov.

Zaměstnavatel MAS Zlatá cesta, o.p.s.
Adresa pracoviště Pivovarská 281
347 01 Tachov
GEO: 49.79419, 12.6283361
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 24 000 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Místo výkonu práce. Tachov, Pivovarská 281, 347 01
Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity a osoby zdravotně znevýhodněné.
Pracovní náplň: komplexní řízení a administrace projektu Místní akční plán vzdělávání II. pro ORP Tachov

-vytváření komunikační strategie a budování kapacit (koordinace vzdělávacích aktivit v regionu atd.), redakce zpravodaje, aktualizace webových stránek, PR projektu;
- zpracování analýz a návrhových opatření pro oblast vzdělávání, vedení realizačního týmu projektu, zajištění aktivity Řídícího výboru, kontrola věcného plnění aktivit projektu členy odborného týmu;
-zpracování průběžných a monitorovacích zpráv projektu, komunikace s poskytovatelem dotace.

Požadujeme:
- aktivní samostatný přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, schopnost práce v týmu, příjemné vystupování, pečlivost, analytické myšlení, schopnost operativního řešení problémů
- velmi dobrou znalost práce na PC (zejména MS Office);
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Výhodou:
-zkušenosti v oblasti vzdělávací politiky nebo veřejné správy;
-orientace v oblasti účetnictví;
-praxe v oblasti vzdělávání (i neformálního) dětí do 15 let;

Možnost prodloužení pracovního poměru.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407508992