Agentka.cz Rožnov pod Radhoštěm  Obsluha průmyslového robota ve strojírenské výrobě

Obsluha průmyslového robota ve strojírenské výrobě

21.02.2018

Společnost RETIGO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha průmyslového robota ve strojírenské výrobě v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel RETIGO s.r.o.
Adresa pracoviště Láň 2310
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.454612, 18.136136
Úvazek třísměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

RETIGO s. r. o., zabýváme se vývojem a výrobou gastronomických zařízení.
Přijmeme do zaměstnání zaměstnance na pozici:
Obsluha CNC stroje - ohraňovací lis
Náplň práce: Zpracovávat plech a plechové díly dle zakázek, obsluhovat automatizované lisy,
osazovat stroje ohraňovacími a děrovacími nástroji, pracovat s měřidly a výkresovou dokumentací, kontrolovat vyrobené díly.
Požadujeme: ŠS/SOU technického směru, znalost čtení výkresové dokumentace, zkušenost s obsluhou CNC strojů vítána, manuální zručnost, samostatnost, smysl pro detail.
Nabízíme: zázemí dobře prosperující české firmy orientované na zahraniční trhy, odborný rozvoj a podporu, firemní akce a benefity, příspěvek na dopravu.
Pracoviště je v Rožnově pod Radhoštěm.

již byla obsazena."

ID nabídky:  407734272