Agentka.cz Jindřichův Hradec  Topič, obsluha nízkotlakého energetického zařízení na tuhá paliva

Topič, obsluha nízkotlakého energetického zařízení na tuhá paliva

01.05.2018

Společnost Kasalova pila, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Topič, obsluha nízkotlakého energetického zařízení na tuhá paliva v lokalitě Jindřichův Hradec.

Zaměstnavatel Kasalova pila, s.r.o.
Adresa pracoviště Jarošovská 600
377 01 Jindřichův Hradec
GEO: 49.153599, 15.014362
Úvazek turnusové služby
Plat 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce: obsluha nízkotlakého energetického zařízení na tuhá paliva;
Požadujeme: řidičský průkaz sk.C,T
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně; před Vánoci mimořádná odměna;
Pracovní doba turnusová: směny od 4:00 - 14:30 hod; a od 16:00 - 24:00 hod;
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení;
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: jana.docekalova@kasalovapila.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  408108800