Shade

Agentka.cz Pelhřimov  Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

20.01.2020

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Kontrolor kvality v lokalitě Pelhřimov.

Zaměstnavatel CONTEG, spol. s r.o.
Adresa pracoviště K Silu 2179
393 01 Pelhřimov
GEO: 49.4082586, 15.2240684
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 232 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Náplň práce: kontrola výrobků dle výkresové dokumentace, práce s měřidly, identifikace neshodných výrobků, záznamy o provedených kontrolách, výstupní kontrola a vydání osvědčení o kvalite hotových výrobků.

Požadujeme: znalost práce s měřidly, logické a technické myšlení, systémový přístup.

Nabízíme: náborový příspěvek, pečlivé zaškolení a příjemný kolektiv, odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

již byla obsazena."

ID nabídky:  408669184

Další nabídky práce společnosti CONTEG, spol. s r.o.