Agentka.cz Nýdek  Pracovník pro rekonstrukce historických fasád (zamk)

Pracovník pro rekonstrukce historických fasád (zamk)

29.08.2020

Společnost MaBulstav s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník pro rekonstrukce historických fasád (zamk) v lokalitě Nýdek.

Zaměstnavatel MaBulstav s.r.o.
Adresa pracoviště  602
739 95 Nýdek
GEO: 49.6592897, 18.7498652
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 100 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

B15 z:7/2/2018 (ZamK) a:26/6/2020
Náplň práce: rekonstrukce historických fasád, práce ve výškách.
Požadujeme: manuální zručnost, cit pro detail, spolehlivost, ochotu cestovat po celé ČR, praxe výhodou
Kontakt telefonicky, uveden viz výše.

již byla obsazena."

ID nabídky:  408829184

Další nabídky práce společnosti MaBulstav s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Nýdek »