Shade

Agentka.cz Temelín  Skladník dělník

Skladník dělník

09.02.2018

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník dělník v lokalitě Temelín.

Zaměstnavatel ČEZ ENERGOSERVIS, spol. s r.o.
Adresa pracoviště  č.e. 3
373 01 Temelín
GEO: 49.1897286, 14.3472769
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oblasti skladování (hutní materiál, ND, výrobní dodávky výhodou), oprávnění VZV a MDV
- Zkušenost se systémy skladového hospodářství podmínkou
- SŠ technického směru
- Uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:
- Dle zadání a potřeb řeší požadavky skladového hospodářství – příjem a výdej (OOPP, hutní materiál, náhradní díly, nářadí aj.), manipulace MDV a VZV
- Spolupráce se středisky v rámci lokality, spolupráce se skladem na lokalitě Temelín

Nabízíme:
- Zázemí společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
- Zaškolení i následné vzdělávání
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
- OOPP, technické vybavení aj.
Zašlete životopis prace@cezenergoservis.cz nebo info na 381 103 013.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas se zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

již byla obsazena."

ID nabídky:  408982272