Shade

Agentka.cz Adamov  Dělník - operátor regenerační pece

Dělník - operátor regenerační pece

01.05.2018

Společnost TENZA cast, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník - operátor regenerační pece v lokalitě Adamov.

Zaměstnavatel TENZA cast, a.s.
Adresa pracoviště Mírová 87
679 04 Adamov
GEO: 49.303495, 16.650504
Úvazek třísměnný provoz
Plat 105 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: pracovní morálku, fyzickou zdatnost.
Náplň práce: obsluha regenerační pece, manipulace s materiálem. Zaučíme!
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a čištění pracovních oděvů, firemní telefonní tarif.
Nástupní mzda: od 105 Kč/hod
Třísměnný provoz. Režim směn PO-PÁ, ranní - ranní - noční - odpolední.
Kontakt: telefonicky na č. 724 404 463 - p. Šárka Hallangová, e-mailem na adrese: shallangova@tenza.cz, nebo osobně v pracovní dny v době 7.00-15.30 hod na adrese: Mírová 2, Adamov.

již byla obsazena."

ID nabídky:  409107968