Shade

Agentka.cz Rapotín  Obsluha čerpací stanice PH

Obsluha čerpací stanice PH

14.02.2018

Společnost Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha čerpací stanice PH v lokalitě Rapotín.

Zaměstnavatel Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.
Adresa pracoviště Výzkumníků 267
788 13 Rapotín
GEO: 49.982854, 17.0088332
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 13 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadovaná praxe:min. 2 roky.

Náplň práce: obsluha čerpací stanice PH v Rapotíně, příjem a odvod plateb v hotovosti,
vedení provozní evidence,
provádění drobných oprav a údržby mechanizace rostlinné výroby,
zajišťování provozu mycí rampy.
Pracovní poměr:pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, poté vyhodnocení a možnost prodloužení.
Pracovní doba Po – Pá 7:00 – 15:30 hod.
Měsíční mzda:od 13.500,- Kč + osobní ohodnocení.
Požadované dovednosti:
zkušenosti s prodejem,
komunikace se zákazníky,
práce s penězi, hmotná odpovědnost,
pečlivost a samostatnost,
pracovitost a smysl pro pořádek.
Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: silvie.pracharova@vuchs.cz

Kontaktní osoba: Silvie Prachařová, tel.583 392 247.

již byla obsazena."

ID nabídky:  409252096