Shade

Agentka.cz Kladruby  Strojník stavebních strojů

Strojník stavebních strojů

01.05.2018

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojník stavebních strojů v lokalitě Kladruby.

Zaměstnavatel KAMENOLOMY ČR s.r.o.
Adresa pracoviště Kladruby
GEO: 49.7153076, 12.979921
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Místo výkonu práce zaměstnance: Kamenolom Kladruby, 349 61 Kladruby u Stříbra
Náplň práce:
- obsluha stavebních strojů
- nakládka rubaniny, hotových výrobků ze skládek
- provádění oprav, údržby, příp. obsluhy provozních a technologických zařízení
Požadavky:
- vzdělání střední odborné s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny C
- zkušenosti a praxe vítány
- samostatnost, spolehlivost, pracovitost

již byla obsazena."

ID nabídky:  410889728