Agentka.cz Nymburk  Manipulační dělník, pracovník drtící linky, lisař

Manipulační dělník, pracovník drtící linky, lisař

01.05.2018

Společnost Nykos, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Manipulační dělník, pracovník drtící linky, lisař v lokalitě Nymburk.

Zaměstnavatel Nykos, a.s.
Adresa pracoviště Za Žoskou 1040
288 02 Nymburk
GEO: 50.197895, 15.04437
Úvazek třísměnný provoz
Plat 21 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Požadavky: zdravotní způsobilost; trestní bezúhonnost; časová flexibilita - 3 směnný provoz; zkušenosti s obsluhou VZV výhodou; smysl pro zodpovědnost;

Náplň práce: odvážení tříděného odpadu z výroby, třídění odpadu, drcení a lisování plastů, lisování papíru a jiného materiálu;

Zaměstnanecké výhody: možnost získání oprávnění na obsluhu VZV, fasování pracovních a ochranných pomůcek a drogerie;

Nástup možný IHNED, kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 14:30 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  411053056

Další nabídky práce společnosti Nykos, a.s.