Agentka.cz Plandry  Výrobní technolog výroby vzorníků interiérových materiálů

Výrobní technolog výroby vzorníků interiérových materiálů

01.06.2018

Společnost STAALBOEK s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Výrobní technolog výroby vzorníků interiérových materiálů v lokalitě Plandry.

Zaměstnavatel STAALBOEK s.r.o.
Adresa pracoviště  č.e. 3
588 41 Plandry
GEO: 49.4199104, 15.537816
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní

Další informace

Náplň práce :
Stanovení a optimalizace procesu výroby a výrobního místa
Stanovení výrobních prostředků a jejich specifikace
Zpracování výrobní dokumentace (pracovní postup, nastavovací předpis, balící předpis, atd.)
Zavedení dat do IS
Normování práce
Materiálové plánování pro vymezené druhy materiálů
Zpracování kalkulací
Profil uchazeče
Vzdělání: střední škola technického směru
Jazykové znalosti: AJ nebo NJ je vítaný z důvodu technické dokumentace, ale není podmínkou
Charakter: Odpovědnost, důvěryhodnost, týmový hráč, odolnost proti stresu, loajalita
Analytické a logické myšlení, cit pro detail, zkušenost s prací na PC (Windows, MS Office, ERS, DTP software)
Schopnost řešit problémy, samostatně konající s aktivním přístupem
Ochota pracovat přesčas dle potřeb zákazníků a časová flexibilita
V případě zájmu pošlete profesní životopis na kral@staalboek.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  411076352