Shade

Agentka.cz Lovosice  Operátor na středisku tepelných úprav

Operátor na středisku tepelných úprav

01.05.2018

Společnost Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor na středisku tepelných úprav v lokalitě Lovosice.

Zaměstnavatel Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1166
410 02 Lovosice
GEO: 50.510681, 14.039928
Úvazek třísměnný provoz
Plat 17 500 až 21 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň:
• obsluha linky na tepelné zpracování spojovacích součástí
• provádění tepelného zpracování spojovacích součástí dle průvodek Kanban
• kontrola procesu tepelného zpracování
• kontrola zařízení na tepelné zpracování
• kontrola kvality výrobků
• doplňování a kontrola provozních lázní
- 3směnný provoz

Požadujeme:
- minimálně výuční list
- dobrý zdravotní stav
- ochotu učit se

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- výkonnostní bonusy a příplatky
- bonus za docházku
- příspěvek na penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel

již byla obsazena."

ID nabídky:  411506176