Agentka.cz Tlumačov  Projektanti pozemních staveb, Projektanti TZB (ZTI nebo VZT)

Projektanti pozemních staveb, Projektanti TZB (ZTI nebo VZT)

01.05.2018

Společnost Navláčil stavební firma, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Projektanti pozemních staveb, Projektanti TZB (ZTI nebo VZT) v lokalitě Tlumačov.

Zaměstnavatel Navláčil stavební firma, s.r.o.
Adresa pracoviště Jiráskova 904
763 62 Tlumačov
GEO: 49.2557769, 17.501484
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi projektanti podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Jsme rodinná stavební firma zabývající se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a rodinných domů.
Náplň práce: tvorba projektových dokumentací, budete spolupracovat s dalšími členy týmu, zakreslení klientských požadavků, po zapracování příležitostná kontrola staveb a jednání s klienty, inženýrská činnost
Požadavky: alespoň SŠ vzdělání (nejlépe obor pozemní stavby, příprava a realizace staveb), v ideálním případě praxe, ale uvítáme i absolventy, kteří budou mít zájem o stavařinu a opravdovou chuť se rozvíjet v oboru projektování, umíte číst ve stavebních výkresech a orientovat se v rozpočtech a projektech staveb, velmi dobře ovládáte MS Office, ArchiCAD Vám není cizí, oceníme zkušenost s BIM, bez problémů se osobním autem dopravíte z místa A do místa B
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům, kancelář v centru Zlína, práci na zajímavých projektech, služební telefon
Nástup možný ihned.
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a připojte informaci, proč máte o danou pozici zájem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  411654144