Agentka.cz Šenov u Nového Jičína  Pracovníci pro obchodní místo Tesco Nový Jičín

Pracovníci pro obchodní místo Tesco Nový Jičín

02.02.2019

Společnost Mazur Tomáš s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci pro obchodní místo Tesco Nový Jičín v lokalitě Šenov u Nového Jičína.

Zaměstnavatel Mazur Tomáš s.r.o.
Adresa pracoviště Dukelská 672
742 42 Šenov u Nového Jičína
GEO: 49.6106609, 17.9980889
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

z: 28.2.2018
Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, vstřícný klientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: Hledáme schopné obchodníky do týmu, kteří se nebojí pracovat a rádi za sebou vidí výsledky své práce. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradicí a klademe důraz na profesionalitu.
Nabízíme: důkladné zaškolení, nadstandartní příjem, atraktivní produktové portfolio, převod stávajících klientů do správy, zázemí kanceláře, pravidelné motivační akce, výrazný karierní růst.
Kontakt: Tomáš Mazur, telefonicky na č.: 774 862 987, písemně na email: tomas.mazur@ceskapojistovna.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  411657216