Agentka.cz Radomyšl  Administrativní pracovník na obchodním oddělení

Administrativní pracovník na obchodním oddělení

03.03.2018

Společnost ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník na obchodním oddělení v lokalitě Radomyšl.

Zaměstnavatel ESCO CZ PRODUCTION s.r.o.
Adresa pracoviště Blatenská 267
387 31 Radomyšl
GEO: 49.3174427, 13.9325611
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 500 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Heldáme nového kolegu/kolegyni!
Náplň práce
- Každodenní komunikace se zákazníky v německém jazyce (ústní i písemná)
- Evidence objednávek v informačním systému
- Zodpovědnost za realizaci zakázek od A do Z
- Zpracování cenových nabídek
- Vedení veškeré dokumentace a administrace jednotlivých obchodních případů
- Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Požadujeme
- Min SŠ vzdělání, plynulá znalost německého jazyka na pokročilé úrovni
- Praxe v podobné činnosti vítána
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
- Flexibilita, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, odpovědnost
- Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů, týmový duch

Mzda: 20 500 - 22 000 v závislosti na zkušenostech. Pevná pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod.

V případě zájmu se těšíme na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v NĚMECKÉM jazyce. Životopis zasílejte na e-mail: zdravka.kalesova@escogroup.eu. Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

již byla obsazena."

ID nabídky:  412042240