Agentka.cz Česká Třebová  Servisní technik (Servis východní Evropa)

Servisní technik (Servis východní Evropa)

14.07.2019

Společnost CZ LOKO, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní technik (Servis východní Evropa) v lokalitě Česká Třebová.

Zaměstnavatel CZ LOKO, a. s.
Adresa pracoviště Semanínská 580
560 02 Česká Třebová
GEO: 49.8934768, 16.4474743
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Ruština - Aktivní
Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťování servisní činnost na drážních vozidlech ve východní Evropě
- vyplňování servisních listů a pořizování fotodokumentace pro potřeby servisního modulu informačního systému
- provádění kontroly a analýzy provozních dat lokomotiv ve východní Evropě (servisní monitoring)
- komunikace se zákazníkem.
POŽADUJEME:
- ÚSO nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- platné oprávnění dle Vyhl. č. 50/78 §8
- ŘP sk.B
- znalost RJ
- znalost práce na PC
- praxe v oboru drážních vozidel vítána
- časová flexibilita (služební cesty v rozsahu cca 2 týdny v měsíci)

již byla obsazena."

ID nabídky:  412079616