Shade

Agentka.cz Zvěřínek  Referent/ka prodeje

Referent/ka prodeje

04.03.2018

Společnost TEMAC, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Referent/ka prodeje v lokalitě Zvěřínek.

Zaměstnavatel TEMAC, a.s.
Adresa pracoviště Nymburská 53
289 13 Zvěřínek
GEO: 50.153257, 15.005863
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Náplň práce: zadávání zakázek do systému, jejich kontrolu a evidenci, zajišťování dopravy, fakturaci, komunikaci se zákazníkem v oblasti prodeje;

Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word,Excel, MS OFFICE), zdravé sebevědomí, časová flexibilita, týmovost, komunikativnost;

Nabízíme : závodní stravování, penz.poj., 5 dní dovolené navíc, Sick day;

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně od 7:30 - 15:30 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  412110080