Agentka.cz Kunčice nad Labem  Dělník do výroby stavebních hmot

Dělník do výroby stavebních hmot

07.03.2018

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Dělník do výroby stavebních hmot v lokalitě Kunčice nad Labem.

Zaměstnavatel Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.
Adresa pracoviště  150
543 71 Kunčice nad Labem
GEO: 50.5825025, 15.6177771
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

DĚLNÍK DO VÝROBY STAVEBNÍCH HMOT
Pracovní náplň:
Hlavní činností je obsluha dopravních a výrobních zařízení surovinové linky včetně lanové dráhy.
Spolupracuje na zajišťování dopravy a plnění zásobníků kamenivem pro střediska mlýnice a výroby maltových směsí.
Požadujeme:
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
- chuť pracovat
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, 1- směnný provoz, firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, prémie měsíční i roční, odměnu při pracovním a životním jubileu, slevu na firemní produkty a další benefity. První rok doba určitá, poté možnost doby neurčité.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  412375040