Agentka.cz Otice  Servisní pracovník, pracovnice zemědělských strojů

Servisní pracovník, pracovnice zemědělských strojů

01.05.2018

Společnost 1. Slezská strojní, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní pracovník, pracovnice zemědělských strojů v lokalitě Otice.

Zaměstnavatel 1. Slezská strojní, a.s.
Adresa pracoviště K Rybníčkům 341
747 81 Otice
GEO: 49.9121964, 17.8738358
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 110 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

KO: Binar Milan, tel.: 724 469 538, e-mail: binar@slezskastrojni.cz.
SOU v oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik, autoelektrikář apod.; praxe v opravách a údržbě strojů nebo vozidel; manuální zručnost; samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.
Pracoviště Opava-Otice, nástup ihned.
Pracovní náplň: servis, údržby a kompletace zemědělských strojů; diagnostika a opravy elektronických závad zemědělských strojů; servisní výjezdy k opravám a údržbám u zákazníka.

již byla obsazena."

ID nabídky:  413339392

Další nabídky práce společnosti 1. Slezská strojní, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Otice »