Agentka.cz Česká Lípa  Manažer pro komunikaci se zákazníky rodinných domů

Manažer pro komunikaci se zákazníky rodinných domů

14.03.2018

Společnost Flexi Life Group s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer pro komunikaci se zákazníky rodinných domů v lokalitě Česká Lípa.

Zaměstnavatel Flexi Life Group s.r.o.
Adresa pracoviště Pivovarská 2073
470 01 Česká Lípa
GEO: 50.68252, 14.546347
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
- zpracování požadavků nových klientů prostřednictvím sociálních sítí a emailu
- příprava nabídky (koordinace a zajištění zpracování nabídky, příprava dokladové části)
- kompletace a předání nabídky
- komunikace se zákazníkem po celý proces spolupráce (od poptávky do předání domu)
Požadujeme:
- znalost ve stavebním nebo obchodním oboru
- dobrá znalost na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- zodpovědnost
- samostatnost
- prezentační a komunikační na skvělé úrovni
- flexibilní pracovní doba
Nabízíme:
-spolupráci ve skvělém týmu
-zastupování společnosti s vizí a unikátní technologií
- zaměstnání ve stabilní společnosti za slušných pracovních a mzdových podmínek
-možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
-zaměstnanecké výhody
-jednosměnný provoz
-plný úvazek
-pracovní poměr na dobu neurčitou
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem!

již byla obsazena."

ID nabídky:  413438976