Agentka.cz Nové Město nad Metují  Administrativní pracovník/-ice

Administrativní pracovník/-ice

01.05.2018

Společnost ROUSEK s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Administrativní pracovník/-ice v lokalitě Nové Město nad Metují.

Zaměstnavatel ROUSEK s.r.o.
Adresa pracoviště Nádražní 219
549 01 Nové Město nad Metují
GEO: 50.352266, 16.144602
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrativní pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 35 hodin týdně). Pracovní doba od 07:00 hod. do 15:30 hod. nebo dle dohody. Nástup možný ihned.
Náplň práce: komunikace se zákazníky; vytváření cenových nabídek; fakturace, skladová evidence; expedice hotových výrobků a další kancelářská práce.
Požadavky: vzdělání SŠ ekonomického směru; znalost práce na PS - účetní program Money S3, MS Word, MS Excel a Pošta Office 365; samostatnost a ochota učit se novým věcem; spolehlivost, loajalita a časová flexibilita; výpis z rejstříku trestů; výhodou min. 2 roky praxe ve výrobní firmě.
Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na obědy dovážené na pracoviště, menší kolektiv do 10 zaměstnanců.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: zamestnani@rousek.eu nebo volejte na tel.: 723 959 726.

již byla obsazena."

ID nabídky:  413502720