Agentka.cz Praha  Pomocná síla do kuchyně pro UGO provozovny

Pomocná síla do kuchyně pro UGO provozovny

01.05.2018

Společnost UGO trade s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocná síla do kuchyně pro UGO provozovny v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel UGO trade s.r.o.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 20 000 až 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocná síla podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Havlíčková Nikola, tel.: 733675611, e-mail: nikola.havlickova@ugo.cz
Jsi fanouškem čerstvých šťáv a salátů? Právě rozšiřujeme náš tým UGOfandů o novou posilu, na pozici:
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
? připravovat a prodávat UGO produkty - šťávy, polévky, saláty
? servis zákazníkům
? kontrola kvality vydaných pokrmů
CO SE U UGO CENÍ?
? flexibilita a samostatnost
? chuť se učit a pracovat v týmu
? komunikativnost a příjemné vystupování
? aktivní zákaznický přístup
? zkušenost v gastroprovozu
? vztah ke zdravému životnímu stylu
CO VÁM UGO NABÍZÍ?
? možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek
? férové ohodnocení
? benefity (zaměstnanecká sleva až do výše 60%, stravenky, možnost Multisport karty)
? příležitost naučit se něco nového
? skvělý kolektiv
? rychlý kariérní postup
? zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola
? platové ohodnocení od 20 000 Kč

UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA. NASTOUPIT MŮŽETE IHNED! V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vaše reakce.
Spol. UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ & SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny. Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 80 místech. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

již byla obsazena."

ID nabídky:  413828864