Agentka.cz Úmyslovice  Sekání travnatých ploch, úklid veřejných prostranství

Sekání travnatých ploch, úklid veřejných prostranství

16.03.2018

Společnost Obec Úmyslovice hledá nové zaměstnance na pozici Sekání travnatých ploch, úklid veřejných prostranství v lokalitě Úmyslovice.

Zaměstnavatel Obec Úmyslovice
Adresa pracoviště  58
290 01 Úmyslovice
GEO: 50.2035564, 15.1777032
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Požadujeme: řidičské oprávnění sk.B,
Náplň práce: sekání obecních ploch; úklid veřejných prostranství; drobné opravy; natěračské práce;
Nabízíme: čtvrtletní prémie;

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  413831936

Další nabídky práce společnosti Obec Úmyslovice

Další nabídky práce v lokalitě Úmyslovice »