Shade

Agentka.cz Nová Pec  Pomocník v ubytovacím zařízení

Pomocník v ubytovacím zařízení

01.05.2018

Společnost Penzion Mauritz s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocník v ubytovacím zařízení v lokalitě Nová Pec.

Zaměstnavatel Penzion Mauritz s.r.o.
Adresa pracoviště  7
384 51 Nová Pec
GEO: 48.7781626, 13.9300242
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: úklid pokojů a spol. prostor, výpomoc v kuchyni, další práce dle sezony. Požadujeme: spolehlivost příjemné a ochotné vystupování, aktivní přístup. Možné jako zkrácený úvazek i brigáda, dle možností uchazeče. Nabízíme ubytování po čas práce.

již byla obsazena."

ID nabídky:  413928960

Další nabídky práce společnosti Penzion Mauritz s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Nová Pec »