Agentka.cz Mladá Boleslav  Operátoři výroby (pracovníci pro montáž sedaček)

Operátoři výroby (pracovníci pro montáž sedaček)

27.10.2019

Společnost JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátoři výroby (pracovníci pro montáž sedaček) v lokalitě Mladá Boleslav.

Zaměstnavatel JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k.s.
Adresa pracoviště  109
293 01 Mladá Boleslav
GEO: 50.410745, 14.9028046
Úvazek třísměnný provoz
Plat 24 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátoři podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce:
Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01

Prvotní kontakt: tel.: 602 34 10 14 (pondělí-středa 9-10 hod.) nebo osobně: Bezděčín 109, Mladá Boleslav (hala H4) pondělí-středa 9-10 hod.

Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění autosedaček do automobilů.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost.
Tato pozice je zařazena do třetí kategorie v kategorii rizik práce z hlediska zák. č. 258/2000 Sb. a vyhlášky č. 432/2003 Sb.

Zaměstnanecké výhody: pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, masáže, příspěvek na volnočasové aktivity (bazén).

již byla obsazena."

ID nabídky:  414155776