Agentka.cz Žirovnice  Mechanik, opravář, seřizovač slaboproudých elektrických vedení

Mechanik, opravář, seřizovač slaboproudých elektrických vedení

01.05.2018

Společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik, opravář, seřizovač slaboproudých elektrických vedení v lokalitě Žirovnice.

Zaměstnavatel Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
Adresa pracoviště Tyršova 707
394 68 Žirovnice
GEO: 49.255483, 15.188821
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 21 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Náplň práce:
•montérské práce/elektroinstalace slaboproud
•opravy a údržba výrobních strojů a zařízení
•elektro, měření a regulace
•identifikace a odstraňování závad na výrobních zařízeních
•práce s technickou dokumentací

Požadujeme:
•SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru elektro
•osvědčení na vyhlášku 50 §6
•orientace v dokumentaci strojů a zařízení
•orientace v opravách tištěných spojů
•ochotu pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme:
•práci na plný úvazek ve společnosti s dlouholetou tradicí,
•odpovídající finanční ohodnocení, náborový příspěvek 5.000,- Kč
•příspěvek na dopravu a na zdraví,
•odměna za směnnost 500,- Kč/měsíc,
•závodní stravování,
•dny volna navíc,
•příplatky za směnnost.

již byla obsazena."

ID nabídky:  414325504