Shade

Agentka.cz Liberec  Obsluha 3d měřícího stroje wenzel

Obsluha 3d měřícího stroje wenzel

01.05.2018

Pracovní agentura GALL s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obsluha 3d měřícího stroje wenzel v lokalitě Liberec.

Agentura GALL s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Bánskobystrická 114
460 08 Liberec
GEO: 50.745866, 15.030903
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Další informace

Pracovní náplň:
- práce na 3D měřícím stroji Wenzel, měření strojírenských výrobků, čtení výkresové dokumentace, tvorba měřících protokolů pro výrobu, kalibrace měřidel
Požadujeme:
- vzdělání v oboru (ÚSO technického směru)
- znalost čtení výkresové dokumentace a výborná orientace v technické dokumentaci
Nabízíme:
- možnost ubytování, stabilní zaměstnání, možnost profesního a osobního rozvoje, 5 týdnů dovolené
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

již byla obsazena."

ID nabídky:  414395392