Shade

Agentka.cz Praha  Diagnostici osobních vozů junior

Diagnostici osobních vozů junior

01.05.2018

Společnost Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Diagnostici osobních vozů junior v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 27 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

místo výkonu práce: Praha (Chodov nebo Stodůlky)
kontakt: Ing. Jana Ščotková, tel.: 271 077 233, e-mail: jana.scotkova@daimler.com, osobně na adrese Daimlerova 2296/2, Praha 4 Chodov
Náplň práce:
-diagnostické opravy elektrických a elektronických zařízení vozidla
-dodatečné montáže
-vyhledávání náhradních dílů
-zpracování dokumentace k opravě
-vzájemná spolupráce s kolegy a dílenskými mistry

Požadavky : samostatnost a spolehlivost, výpis z RT, ŘP sk. B
Výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, zajištění ubytování

již byla obsazena."

ID nabídky:  415802880