Shade

Agentka.cz Strážná  Osobní asistent/ka

Osobní asistent/ka

01.05.2018

Společnost CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Pardubického kraje hledá nové zaměstnance na pozici Osobní asistent/ka v lokalitě Strážná.

Zaměstnavatel CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Pardubického kraje
Adresa pracoviště Strážná
GEO: 49.9112092, 16.7105196
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Dle domluvy DPP nebo DPČ
Místo výkonu práce: Strážná u Lanškrouna
Nástup možný ihned
Nabízíme místo osobní asistence do domácnosti k 85 leté paní.
Náplň práce: osobní hygiena, přebalování, podání stravy, krmení, povídání, komunikace, uživatelka je ležící-každou hodinu polohovat, topení, drobný úklid, pomoci klientce se vším, co bude potřebovat. Vaření, uživatelka potřebuje denně čerstvé jídlo.
Pracovní doba: 2x v týdnu od 7 do 17 hodin nebo dle domluvy.
Požadujeme empatické chování, kurz pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu a alespoň minimální praxi se zdravotně postiženými osobami.
V případě zájmu kontaktujte OSOBNĚ paní Jiřincovou v době od 7.30 do 16.00 hodin na pracovišti - Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, Čs. armády 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí, případně telefonicky nebo e-mailem

již byla obsazena."

ID nabídky:  416546304