Shade

Agentka.cz Praha  Propagační pracovník

Propagační pracovník

15.08.2019

Společnost PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Propagační pracovník v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
Adresa pracoviště Národní 116
110 00 Praha
GEO: 50.0818528, 14.4186488
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Přední česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia a.s. pro rozšíření týmu jazzového klubu Reduta hledá kolegu na pozici Propagační pracovník.
Nebudete-li kontaktováni do 14 dní od zaslání CV - nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení
Náplň práce:
- Vytváření textů materiálů do katalogů a letáků
- Koordinace, podíl na přípravě a zadávání výroby propagačních materiálů
- Správa propagačních kanálů
Požadujeme:
- VŠ 1.stupně (vhodná pozice i pro absolventy)
- základní orientace v on-line marketingu a marketingových nástrojích
- znalost práce s grafickým softwarem výhodou
- manuální zručnost
Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- firemní benefity, zaměstnanecké bonusy
- atraktivní práci v mladém dynamickém kolektivu

již byla obsazena."

ID nabídky:  416619776