Agentka.cz Jindřichův Hradec  Topič, obsluha výdejního místa PHM

Topič, obsluha výdejního místa PHM

01.05.2018

Společnost Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Topič, obsluha výdejního místa PHM v lokalitě Jindřichův Hradec.

Zaměstnavatel Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.
Adresa pracoviště U Nádraží 203
377 01 Jindřichův Hradec
GEO: 49.1520726, 15.0066441
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Požadavky
výuční list; zdravotní způsobilost; platný topičský průkaz IV. třídy výhodou; řidičský průkaz sk. B výhodou
Pracovní náplň
obsluha nízkotlakých kapalinových, parních kotlů na pevná (plynná) paliva; vedení provozní evidence nízkotlaké kotelny; zajištění výdeje PHM, olejů a dalších látek včetně vedení příslušné evidence
Případného uchazeče zaškolíme dle vyhl. ČÚBP 91/1993 Sb.
KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM

již byla obsazena."

ID nabídky:  417112064