Shade

Agentka.cz Stolany  Ošetřovatel/ka koní

Ošetřovatel/ka koní

01.05.2018

Společnost Ing. Jan Höck hledá nové zaměstnance na pozici Ošetřovatel/ka koní v lokalitě Stolany.

Zaměstnavatel Ing. Jan Höck
Adresa pracoviště  7
538 03 Stolany
GEO: 49.9300317, 15.7487268
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi ošetřovatel podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Stolany 7, Heřmanův Městec.
NÁPLŇ PRÁCE: Ošetřování koní, krmení, místování, vodění do/z výběhů.
POŽADAVKY: Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, dobrý vztah ke zvířatům. Řidičský průkaz výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Možnost stravování a ubytování v místě výkonu práce.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 8:00 do 17:00 hod. nebo na e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  418053120