Shade

Agentka.cz Čáslav  Kuchař/ka - Číšník/ce

Kuchař/ka - Číšník/ce

01.05.2018

Společnost Zuzana Kučerová hledá nové zaměstnance na pozici Kuchař/ka - Číšník/ce v lokalitě Čáslav.

Zaměstnavatel Zuzana Kučerová
Adresa pracoviště Chrudimská 1455
286 01 Čáslav
GEO: 49.9121901, 15.4014863
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 80 až 110 Kč
Nabízený plat je pro profesi kuchař podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Přijmeme do svého kolektivu nového pracovníka na pozici kuchař/ka - číšník/ce.
Náplň práce : grilování a příprava burgerů, obsluha hostů, kávovaru, čepování piva, příprava menu. Praxe v gastronomii a pohostinství výhodou.
Požadujeme: příjemné vystupování a přátelskou komunikaci vždy s úsměvem., zručnost a chuť učit se nové postupy, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme: přátelské a motivující prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, motivační systém finančního ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavé platové ohodnocení, finanční bonusy, slevy na stravování.
Nástup je možný od 01.06.2018. Není požadováno vyučení v oboru, každého nového zaměstnance zaučíme.
Těšíme se na Vás!
V případe zájmu prvotní kontakt na e-mail k-k-americanbistro@seznam.cz
Místo výkonu práce: Chrudimská 1455, 286 01 Čáslav.

již byla obsazena."

ID nabídky:  418711296