Shade

Agentka.cz Grygov  Pomocný dělník výroby

Pomocný dělník výroby

01.05.2018

Společnost PELI spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocný dělník výroby v lokalitě Grygov.

Zaměstnavatel PELI spol. s r.o.
Adresa pracoviště V Podlesí 314
783 73 Grygov
GEO: 49.5244594, 17.3141178
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 80 až 110 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Pracoviště: V Podlesí č.p. 314, Grygov. Nástup možný ihned. Prac. doba 7:00 - 15:30 hod.
Náplň práce: broušení, vrtání, čištění svařenců a plechů, pomocné práce při výrobě, úklid areálu.
Mzda: 80 - 110 Kč/hod. + osobní ohodnocení dle zkušeností do 40% - podle schopností.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  418776320

Další nabídky práce společnosti PELI spol. s r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Grygov »